Úvod Servis Návody LORCH MicorStick

LORCH MicorStick

Návod k obsluze a údržbě www.czNARADI.cz

Nový svařovací zdroj MicorStick od německého výrobce LORCH. Maximální výkon a perfektní svařování. A přitom je nejenom tak lehký jako téměř žádný jiný svařovací zdroj, nýbrž i enormně robustní. Nejvyšší čas na nový MicorStick. Vsadíte se, že brzy už bez něj nebudete chtít být? Objevte tento výjimečný talent! Rozměry dolů. Hmotnost dolů. Výkon nahoru.

Nová kvalita ve svařování. Svařování elektrodou s akumulátorovou technologií. Světová novinka: akumulátorové svařování! Technologie akumulátorů na míru: MibilePower 1

Akumulátorové svařování je technologická výzva. Spotřeba energie při svařování je několikrát vyšší v porovnání s elektrickým nářadím. V MobilePower 1 jsou proto vestavěny absolutně výkonné akumulátory technologie Li-Ion, jejichž kapacita je přibližně 40 krát větší než u akumulátorového šroubováku. To, co by normálně zaplnilo pořádně velkou bednu, je u Lorch malé a kompaktní. A v případě potřeby poskytne plný výkon. Na jedno nabití akumulátoru můžete svařovat až s 28 elektrodami o průměru 2,5 mm nebo až s 12 elektrodami 3,2 mm. Pro většinu svařování v terénu je to víc než dost. 

Mobilita se počítá na každé stavbě a montáži: technologie MICOR© zvyšuje akční rádius svářečů až na 200 metrů – bez vlivů na svařovací výsledek. U svařování elektrodou platí pro MICOR: někdy je méně více – méně pro rozměry a hmotnost, pro spotřebu proudu a cenu. To jediné, čím se nešetří, je výkon.
Tak je naše Handy 200 s 5,8 kilogramy nejenom nejlehčí CEL - schopný 200 A invertor své třídy, ale přináší i další obrovskou výhodu: Zatímco jiné svařovací zdroje již na přívodních kabelech o délkách 20 – 30 m spolehlivé a stabilní svařování neumožňují, technologie MICOR disponuje naprosto precizním a spolehlivým zapalováním i na přívodních kabelech s délkou 200 metrů nebo na generátorech. Tím bodují Handy 200 a série X od Lorchu všude tam, kde má rychlé a flexibilní použití tu nejvyšší prioritu.
MICOR Turbo efekt. Tak ze své elektrody dostanete maximum.
Patentovaná technologie MICOR propůjčuje invertorům téměř ideální svařovací charakteristikua působí jako např. turbodmychadlo u nákladního auta: z nejužšího prostoru se získá maximu výkonu. Dokonce i v extrémně kompaktních zdrojích, jako je Handy 200 a série X, se dosahuje výrazných kladů co se týče výkonu. Jakmile se proud působením vnějších vlivů sníží, mohou být aktivovány výrazně vyšší napěťové rezervy. Výsledkem je perfektní elektrodové svařování – včetně CEL a speciálních elektrod.

  • pdf LORCH MIG MAG Velikost: 1,75 MB, Datum poslední změny: 13.03.2015

© 2023, Pavel Šrůt – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Výměna odkazů | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky